Fordon i Śródmieście  604-927-546
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Programy partnerskie:

 

Nasi Partnerzy

 

 

 

Jestem Fit

Praca:

W związku z ciągłym rozwojem działalności studia zapraszamy doświadczonych instruktorów tańca do współpracy.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W szczególności poszukujemy instruktorów od: hip hopu.

 

RODO

 Z dniem 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”)

My również wprowadzamy zmiany :) Co to dla Ciebie oznacza? Kto jest administratorem?

Administratorem danych osobowych jest :

Studio Tańca Adelante- Jakub Sajko, NIP: 5782787240, ul. Kwiatkowskiego 2 85-794

Jakie dane mamy?

Dane osobowe (imię, nazwisko, mail i numer telefonu) przetwarzane będą w celu wykonania usług oraz informowania o bieżących aktualnościach. Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy, a więc uczestnictwa w dowolnych zajęciach w Studio Tańca Adelante . Bez ich podania nie jest możliwe korzystanie z usług. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody. Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania będą przysługiwały Ci dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia Twoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw wobec przetwarzaniu danych. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Jednocześnie informujemy, że Twoje wszystkie udzielone dotychczas zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostają ważne. Możesz je nadal wycofać w dowolnym momencie. W przypadku pytań, prosimy kontaktować się z nami pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O nas

Studio Tańca Adelante zostało założone w 2008 roku przez Jakuba i Agnieszkę Sajko. Jest to pierwsze profesjonalne studio tańca w Fordonie, do którego chcielibyśmy serdecznie zaprosić dzieci, młodzież jak i dorosłych. Mamy przyjemność zaproponować naszym klientom grupowe kursy tańca jak i lekcje indywidualne. Od 2015r. rozszerzyliśmy swoją działalność o filię w Śródmieściu na ul. Chodkiewicza 15. Działalność Studia Tańca Adelante skoncentrowana jest wokół tańca, muzyki, której pięknem pragniemy się z Państwem podzielić! Celem organizowanych przez nas zajęć taneczno – ruchowych jest rozwijanie pasji, kreatywności oraz aktywnej formy odstresowania się i pozbycia negatywnych emocji. Naszą zaletą są przede wszystkim profesjonalni instruktorzy z doświadczeniem, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas zajęć. Wyszkolona kadra z przyjemnością pomoże Państwu wybrać odpowiedni rodzaj zajęć oraz wytłumaczy wszelkie niejasności.

Instruktorzy:

JAKUB 
latino ladies, salsa, taniec towarzyski, bachata, kizomba, semba, body movement, hip hop
    Tancerz, dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, choreograf, pedagog, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku ( instruktor odnowy biologicznej, masażysta). Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 1993r. Wieloletni tancerz Elbląskiego Klubu Tańca “Jantar” oraz zawodnik Elbląskiej Formacji Tanecznej “Jantar”, z którą zdobywał medale w Polsce i za granicą. Na studiach kontynuował przygodę z tańcem jako instruktor klas gimnazjalnych oraz par seniorskich. Pobierał lekcję tańca towarzyskiego u najlepszych par tanecznych w Europie. Brał udział w wielu pokazach, szkoleniach oraz galach tanecznych organizowanych przez wielkich producentów min. „Star Entertainment”. Swoje umiejętności taneczne rozwijał współpracując z największą Szkołą Tańca w Polsce „The Salsa Kings”. Brał udział w wielu warsztatach oraz festiwalach tanecznych. Obecnie założyciel Studia Tańca Adelante , instruktor tańca towarzyskiego, tańca użytkowego, salsy w parach, salsy solo, kizomby , bachaty, semby oraz body movement. Prowadzi również kursy przedślubne przygotowujące młode pary do pierwszego tańca. Twierdzi, iż to nie talent, a ciężka praca prowadzi do sukcesu. Taniec uważa za świetną formę aktywnego wypoczynku oraz lekarstwo na pozbycie się codziennych problemów
Michalina 
taniec towarzyski, salsa, latino ladies, ladies chair dance, bachata, reggaeton
 

 

Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania tancerka. Taniec towarzyszy jej od najmłodszych lat. Zaczynała od tańca towarzyskiego. Ognisty temperament zaprowadził ją do salsy i reggaetonu. Cały czas rozwija swoje umiejętności ciężką pracą na treningach i warsztatach tanecznych. Uwielbia poznawać nowych ludzi i to właśnie praca z nimi sprawia jej największą przyjemność i satysfakcję. Jej motto "taniec jest najpiękniejszą formą wyrażania siebie" doskonale oddaje jej pasje i miłość do tańca.

Ania
dancehall, twerk , hip hop
 

 Zakochana w tańcu od 11 lat, najpierw zainteresowała się stylem hip hop, następnie jej serce skradł dancehall i twerk. Od kilku lat związana z formacją Blazin Gyals, z którą występuje na pokazach, zawodach i osiąga liczne sukcesy: miedzy innymi 1. Miejsce w kategorii dancehall na zawodach: Bydgoska układanka taneczna oraz 2. Miejsce na zawodach: Dancehall or die. W 2018 roku zdobyła 2. Miejsce w kategorii solo na zawodach: Bydgoska układanka taneczna. Z zawodu nauczycielka i logopeda, na co dzień pracująca z dziećmi. Pełna energii, uśmiechnięta, sumienna.

 

Ewelina Kaźmierczak
bachata ladies styling, bachata footwork
 

Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała na parkiecie tańca towarzyskiego, ale był to jedynie 3 miesięczny epizod. Od  12 roku życia przez  10 lat związana była z formacją taneczną "Rytmix", w której nacisk kładziony był na klasykę i jazz, jednak pojawiły się również elemnty hip-hopu i disco-dance. Po 10 latach nastąpiła kilkuletnia przerwa, po czym zmotywowana pojawiającymi się w mediach programami tanecznymi zdecycydowała się w 2012 r. wrócić na parkiet. Wróciła naturalnie do jazz'u i przez kilka miesięcy rozwijała się w tym kierunku pod okiem Piotra Jagielskiego. Jednocześnie z sali obok docierały rytmy salsy, które obudziły w niej głęboko skrywane niespełnione marzenie o tańcu latynoamerykańskim. Po pierwszych zajęciach salsy solo już na nich została porzucając jazz.  Ostatecznym punktem zapalnym do podjęcia wyzwania social dance, była impreza latino, na którą zabrała nas instruktorka salsy. Widząc pary na parkiecie wiedziałam, że chcę spróbować. I tak trafiłam na zajęcia salsy w parach, potem kizomby ucząc się u 2 najlepszych instruktorów w regionie. Od wielu lat szkoli się na licznych festiwalach w Polce i w Europie pod okiem najlepszych instruktorów. Jej serce najmocniej bije w kierunku bachaty.

Gabriela Łucejko
taniec brzucha, taniec orientalny
 

Gabi występowała zawodowo oraz uczyła przez wiele lat w Stanach Zjednoczonych na festwialach, imprezach kulturalnych, w programach telewizyjnych, restauracjach bliskowschodnich i prywatnych przyjęciach. Zjeździła kraje arabskie, studiując historię tańca i kultury, mieszkała i uczyła tańca w jednym z nich.

Obecnie występuje i prowadzi zajęcia głównie w Bydgoszczy. Specjalizuje się w stylach klasycznych American Cabaret, Egipski i Libański oraz tańcem z rekwizytami (miecz, laska, saggaty, skrzydła Isis).

 

 
 
     
 
NASZYM CELEM JEST MÓC POWIEDZIEĆ – CAŁA BYDGOSZCZ TAŃCZY Z NAMI !
Serdecznie zapraszamy !
Wszystkim Tym, którzy uczestniczą w stworzeniu Studia Tańca ADELANTE z całego serca dziękujemy !!!