Fordon i Śródmieście  604-927-546
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Programy partnerskie:

 

Nasi Partnerzy

 

 

 

Jestem Fit

Praca:

W związku z ciągłym rozwojem działalności studia zapraszamy doświadczonych instruktorów tańca do współpracy.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W szczególności poszukujemy instruktorów od: hip hopu.

 

RODO

 Z dniem 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”)

My również wprowadzamy zmiany :) Co to dla Ciebie oznacza? Kto jest administratorem?

Administratorem danych osobowych jest :

Studio Tańca Adelante- Jakub Sajko, NIP: 5782787240, ul. Kwiatkowskiego 2 85-794

Jakie dane mamy?

Dane osobowe (imię, nazwisko, mail i numer telefonu) przetwarzane będą w celu wykonania usług oraz informowania o bieżących aktualnościach. Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy, a więc uczestnictwa w dowolnych zajęciach w Studio Tańca Adelante . Bez ich podania nie jest możliwe korzystanie z usług. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody. Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania będą przysługiwały Ci dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia Twoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw wobec przetwarzaniu danych. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Jednocześnie informujemy, że Twoje wszystkie udzielone dotychczas zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostają ważne. Możesz je nadal wycofać w dowolnym momencie. W przypadku pytań, prosimy kontaktować się z nami pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O nas

Studio Tańca Adelante zostało założone w 2008 roku przez Jakuba i Agnieszkę Sajko. Jest to pierwsze profesjonalne studio tańca w Fordonie, do którego chcielibyśmy serdecznie zaprosić dzieci, młodzież jak i dorosłych. Mamy przyjemność zaproponować naszym klientom grupowe kursy tańca jak i lekcje indywidualne. Od 2015r. rozszerzyliśmy swoją działalność o filię w Śródmieściu na ul. Chodkiewicza 15. Działalność Studia Tańca Adelante skoncentrowana jest wokół tańca, muzyki, której pięknem pragniemy się z Państwem podzielić! Celem organizowanych przez nas zajęć taneczno – ruchowych jest rozwijanie pasji, kreatywności oraz aktywnej formy odstresowania się i pozbycia negatywnych emocji. Naszą zaletą są przede wszystkim profesjonalni instruktorzy z doświadczeniem, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas zajęć. Wyszkolona kadra z przyjemnością pomoże Państwu wybrać odpowiedni rodzaj zajęć oraz wytłumaczy wszelkie niejasności.

Instruktorzy:

JAKUB SAJKO
latino ladies, salsa, taniec towarzyski, bachata, kizomba, body movement, hip hop
    Tancerz, dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, choreograf, pedagog, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku ( instruktor odnowy biologicznej, masażysta). Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 1993r. Wieloletni tancerz Elbląskiego Klubu Tańca “Jantar” oraz zawodnik Elbląskiej Formacji Tanecznej “Jantar”, z którą zdobywał medale w Polsce i za granicą. Na studiach kontynuował przygodę z tańcem jako instruktor klas gimnazjalnych oraz par seniorskich. Pobierał lekcję tańca towarzyskiego u najlepszych par tanecznych w Europie. Brał udział w wielu pokazach, szkoleniach oraz galach tanecznych organizowanych przez wielkich producentów min. „Star Entertainment”. Swoje umiejętności taneczne rozwijał współpracując z największą Szkołą Tańca w Polsce „The Salsa Kings”. Brał udział w wielu warsztatach tanecznych m.in. Warsow Salsa Festiwal z Eddie Torresem, Amneris Martinez, Juan Matosem oraz innymi zagranicznymi gwiazdami ze świata tańca. Obecnie założyciel Studia Tańca Adelante , instruktor tańca towarzyskiego, salsy w parach, salsy solo oraz street dance. Prowadzi również kursy przedślubne przygotowujące młode pary do pierwszego tańca. Twierdzi, iż to nie talent, a ciężka praca prowadzi do sukcesu. Taniec uważa za świetną formę aktywnego wypoczynku oraz lekarstwo na pozbycie się codziennych problemów
Michalina Marciniak
taniec towarzyski, salsa, latino ladies, ladies chair dance
 

 

Taniec towarzyszy jej od najmłodszych lat.Tańczy głównie taniec towarzyski oraz salsę. Brała udział w warsztatach tanecznych m.in. w wielu edycjach Warsaw Salsa Festival z Eddie Torresem, Amneris Martinez, Juan Matosem oraz innymi zagranicznymi i polskimi gwiazdami ze świata tańca.Uczestniczy w wielu pokazach tanecznych. Cały czas rozwija swoje umiejętności ciężką pracą na treningach. Uwielbia poznawać nowych ludzi i to właśnie praca z nimi sprawia jej największą przyjemność i satysfakcję. Studentka psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jej motto "taniec jest najpiękniejszą formą wyrażania siebie" doskonale oddaje jej pasje i miłość do tańca.

Aleksandra Żywczewska
taniec towarzyski, salsa, latino ladies, bachata
 

 

Studentka germanistyki na UKW w Bydgoszczy. Taniec kocha odkąd tylko pamięta. Mimo, że zawsze fascynowały ją turnieje tańca towarzyskiego, to jej przygoda z tańcem zaczęła się od hip hopu, na który zapisała się w wieku 12 lat. Na licznych warsztatach poznała wiele stylów tańca, jednak najlepiej czuje się w tańcu towarzyskim, salsie oraz bachacie. Uczestniczy w wielu pokazach. Największą radość sprawia jej praca z ludźmi oraz rozwijanie się w różnych technikach.

Marta Noska
dancehall, twerk , sexy dance
 

 

Absolwentka studiów na kierunku dietetyka. Od najmłodszych lat jej życie związane było z tańcem. Brała udział w dwóch spektaklach wystawianych na deskach Teatru Polskiego w Bydgoszczy: piąta strona świata reżyserii Romana Baranowskiego oraz dla zespołu Margareds's Blood on a Dance floor. Cały czas szkoli się w wielu technikach u najlepszych choreografów z całego Świata. Najlepiej jednak czuje się w dancehallu. Uczestniczyła w profesjonalnym szkoleniu Ragga Jam. Tańczyła na koncertach Jamala i Vavamuffin. Mogliście zobaczyć ja również w programie got to Dance oraz Mam Talent.

Marta Ciesielska
zumba, zumba sentao, zumba kids
  Chociaż próbowała takich dziedzin jak akrobatyka, balet, tenis, siatkówka czy basen to własnie taniec od lat stał się jej ulubionym sposobem na spędzanie aktywnie czasu wolnego od blisko 20 lat. Dotychczas były to czysto rekreacyjne "podrygiwania" lecz od blisko 4 lat jest bardzo czynną i licencjonowaną instruktorką zumba fitness, zumba sentao - zajecia modelujące ciała na krzesłach, zumba gold- dla osób początkującyh, seniorów oraz kobiet w ciąży oraz zumba kids & kids jr. Należy do światowej organizacji instruktorów, organizuje, prowadzi i uczestniczy w licznych imprezach, maratonach, master classach oraz obozach młodzieżowych w całej Polsce. Prywatnie magister turystyki i rekreacji, który uwielbia podróże. W marcu 2012 roku spontanicznie wybrała się na kurs instruktorów zumby i tak rozpoczęła sie jej niesamowita przygoda pt. "praca to moja pasja". Jej motto brzmi "baw się i ruszaj" i taką też dewizę życiową poprzez energiczne zajęcia przekazuje wszystkim uczestnikom. Zumba to nie taniec, zumba to styl życia!
Gabriela Łucejko
taniec brzucha, taniec orientalny
 

Gabi występowała zawodowo oraz uczyła przez wiele lat w Stanach Zjednoczonych na festwialach, imprezach kulturalnych, w programach telewizyjnych, restauracjach bliskowschodnich i prywatnych przyjęciach. Zjeździła kraje arabskie, studiując historię tańca i kultury, mieszkała i uczyła tańca w jednym z nich.

Obecnie występuje i prowadzi zajęcia głównie w Bydgoszczy. Specjalizuje się w stylach klasycznych American Cabaret, Egipski i Libański oraz tańcem z rekwizytami (miecz, laska, saggaty, skrzydła Isis).

 

 
 
     
 
NASZYM CELEM JEST MÓC POWIEDZIEĆ – CAŁA BYDGOSZCZ TAŃCZY Z NAMI !
Serdecznie zapraszamy !
Wszystkim Tym, którzy uczestniczą w stworzeniu Studia Tańca ADELANTE z całego serca dziękujemy !!!