Fordon i Śródmieście  604-927-546
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Pierwszy Taniec Młodej Pary

W czasach kamer i domów weselnych Pierwszy Taniec Państwa Młodych odgrywa ważną rolę. Tańcząc pokaz nie tylko rozpoczynacie wesele, ale również jest to forma podziękowania Gościom za przybycie, oraz pamiątka na całe życie. Przecież teściowa NIE WYBACZY podeptanych bucików. Inwestując w lekcje tańca i profesjonalne przygotowanie pozbywacie się tremy i dajecie sobie szansę na NIEZAPOMNIANY TANIEC, pamiętajcie że wypada zatańczyć z wszystkimi weselnikami.

Zajęcia prowadzone są zarówno dla nowożeńców, by uświetnili pięknym tańcem ten pamiętny dzień oraz dla gości weselnych, by mogli dorównać kunsztem tanecznym Młodej Parze. Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważny na dobrym weselu jest pierwszy taniec. Należy on tradycyjnie do głównych bohaterów wieczoru - pary młodej. Zalety kursu to: profesjonalizm prowadzących, sympatyczna atmosfera, łatwa i szybka metoda nauki . Na zajęciach, para będzie uczyła się układu do wybranej przez siebie muzyki. Lekcje indywidualne to najlepszy sposób, aby nauczyć się tańczyć w krótkim czasie. Dla odważnych par możliwość stworzenia indywidualnego i niekonwencjonalnego układu, w których specjalizuje się nasze studio. Zamiast typowego walca angielskiego, zaproponujemy Ci oryginalny układ i muzykę, która zaskoczy niejednego gościa uroczystości, rozśmieszy, rozbawi i pozostawi niezapomniane wspomnienia.

Ona chciałaby zatańczyć do romantycznego, wolnego utworu, ale On zdecydowanie woli żywe, szalone rytmy. Czy można ich pogodzić? Tak, specjalnie dla Was ułożymy choreografię, która połączy dwa różne tańce w spójną i efektowną całość. Możecie liczyć na pomysłowość i fantazję naszych choreografów.

Przykładowy pierwszy taniec:

Najczęściej wybierane tańce to:

  • wirowy Walc Wiedeński
  • elegancki i dostojny Walc Angielski
  • szybkie i szalone tańce, jak: Cha-cha, Quickstep, Discofox lub taniec użytkowy
  •  tańce latynoskie Bachata, Salsa, Kizomba

Im wcześniej, tym lepiej. Idealnie byłoby rozpocząć naukę pierwszego tańca ok. 2 miesiące przed ślubem. Jest wtedy wystarczająco dużo czasu na około 10 lekcji z instruktorem (zajęcia raz w tygodniu) oraz ćwiczenia w domu. Oczywiście istnieje też możliwość odbycia kursu bardziej intensywnego w krótszym czasie - w ekstremalnych przypadkach może to być kilka dni.

Cena: przygotowanie pary do pierwszego tańca 800 zł za parę (pakiet 10 spotkań po 45 min)

Pojedyncza godzina lekcyjna 100 zł za parę